جزئیات حساب خود را فراموش کرده اید؟

مشاوره آنلاین

تمام سعی ما در موسسه حقوقی کردار نیک بر آنست که موکلان محترم هرچه راحتتر بتوانند با ما ارتباط برقرار کنند.

در این راستا علاوه بر امکان برقراری ارتباط از طریق تماس تلفنی با موسسه ما قابلیت گفتگوی آنلاین به دو روش چت آنلاین با وکلا از طریق وبسایت و همچنین ارتباط از طریق نرم افزار واتس آپ را برای شما عزیزان فراهم کردیم.

جهت چت آنلاین در صورتی که وکلای ما آنلاین باشند روی علامت چت سمت راست "با ما صحبت کنید" کلیک کنید تا پنجره چت آنلاین برای شما باز شود.

در صورتی که شما برای اوین بار میخواهید با ما چت کنید بعد از وارد کردن اولین پیام و زدن دکمه اینتر و یا ارسال دو فیلد نام و نام خانوادگی و ایمیل را پر کنید و دکمه تائید روبروی فیلد را بزنید و منتظر بمانید تا وکلای ما با شما ارتباط برقرار کنند.

 

پرسش و پاسخ آنلاین موسسه حقوقی کردار نیک
مشاوره آنلاین از طریق وبسایت

همچنین جهت ارتباط با ما از طریق واتس آپ روی "تماس با واتس آپ" کلیک کنید.

مشاوره آنلاین از طریق واتس آپ

همچنین جهت ارتباط با ما از طریق واتس آپ روی "تماس با واتس آپ" کلیک کنید.

اگر شما از طریق موبایل و یا تبلت وبسایت ما را مشهاده میکنید و نرم افزار واتس آپ روی گوشی شما نصب باشد صفحه گفتگو با وکلای ما اتوماتیک برای شما باز میشود و اگر نرم افزار روی گوشی شما نصب نباشد ، شما به وبسایت واتس آپ جهت نصب نرمافزار و یا استفاده از نسخه وب واتس آپ هدایت خواهید شد.

اگر با کامپیوتر دارید وبسایت ما را مشاهده میکنید و نرمافزار واتس آپ روی کامپیوتر شما نصب باشد مرورگر از شما مجوز استفاده از نرمافزار واتس آپ را از شما میپرسد. پس از تائید نرمافزار واتس آپ برای شما باز میشود و به وکلای ما وصل خواهید شد و و اگر نرمافزار روی کامپیوتر شما نصب نباشد ، شما به وبسایت واتس آپ جهت نصب نرم افزار و یا استفاده از نسخه وب واتس آپ هدایت خواهید شد.

بالا