جزئیات حساب خود را فراموش کرده اید؟

وکیل آنلاین

وکیل آنلاین

وکیل آنلاین، از جمله خدمات نوینی است که برخی از موسسات حقوقی برتر و مدرن برای مراجعین غیرحضوری خود در نظر گرفته اند تا هم در وقت و هزینه صرفه جویی کرده باشند و هم بعد مسافت جغرافیایی را از میان برداشته باشند. وکیل آنلاین نیز مانند بسیاری از شغل های آنلاین دیگر دارد جای خود را در زندگی ما بیشتر از پیش باز می کند.

وکیل- آنلاین

همه چیز درباره وکیل آنلاین:

پیشرفت روزافزون فناوری در تمامی حوزه ها، مزیت های متعددی را برای افراد جهان فراهم آورده است. اینترنت و رسانه های ارتباطی متنوع، ارتباط افراد را در هر نقطه ای از جهان که باشند به سادگی یک چشم بهم زدن کرده است. حوزه حقوق و وکالت نیز از این رشد و پیشرفت مستثنی نیست و امکانات مدرن متفاوتی در اختیار افراد قرار می دهد. یکی از این خدمات نوین، وکیل آنلاین است. در این مقاله قصد داریم درباره وکیل آنلاین با شما بیشتر صحبت کنیم. پس با ما همراه باشید.

وکیل آنلاین چیست؟

وکیل به شخصی اطلاق می شود که در رشته حقوق به طور تخصصی تحصیل کرده و در یکی از آزمون های رسمی وکالت در کشور شرکت کرده و پروانه وکالت دارد. او طی عقد قرارداد به عنوان نماینده قانونی شخصی دیگر اجازه حضور در دادگاه و دفاع از حقوق آن شخص را دارد.

وکیل آنلاین فرقی با وکیل سنتی ندارد و حوزه اختیارات آنها یکسان است. تنها فرق آنها با هم، در نوع مراجعه متقاضی است که وکیل آنلاین از طریق تکنولوژی در هر زمان و مکانی آمادگی ارائه خدمات از راه دور را به موکل خود دارد. در واقع تکنولوژی نه تنها مانع نشده، بلکه عاملی است که به لطف آن می توان در هر زمانی با وکیل مجرب در ارتباط بود.

یک وکیل آنلاین، به علت دور بودنش از موکل، هیچ محدودیتی ندارد و می تواند تمامی مدارک لازم را بررسی و تنظیم کرده و از طریق رسانه های اجتماعی با موکلش ارتباط موثر داشته باشد.

وکلا تخصص ها و مهارت های متفاوتی دارند. .متقاضی باید متناسب با مشکل و موضوع پرونده خود، وکیل آنلاین مناسب را برگزیند و از خدمات مشاوره و وکالت او بهره مند شود.

وکیل آنلاین رایگان

موسسات حقوقی از طریق رسانه های اجتماعی رایگانِ گوناگونی با متقاضیان خود در ارتباط هستند. معمولاً در سایت اینترنتی این موسسات، می توانید راههای ارتباطی با موسسه، مشاوران و وکلا پایه یک دادگستری را ببینید.

پس از ارتباط گرفتن با مشاورین و وکلا در مراحل ابتدایی کار و البته در موارد حقوقی محدودی امکان مشاوره حقوقی رایگان با مشاوران و یا وکلای پایه یک دادگستری برای شما ممکن است و معمولاً بررسی پرونده رایگان صورت می گیرد. اما در مواردی که نیاز به مشاوره های تخصصی تر و جامع تر باشد یا در زمان استفاده از خدمات وکیل به طور مجزا، متناسب با نوع خدمتی که دریافت می کنید باید هزینه های ثابت مربوطه را بپردازید. البته این هزینه ها نسبت به هزینه های حضوری به نسبت کمتر خواهند بود.

وکیل آنلاین تلگرام:

یکی از راههای ارتباطی مرسومی که موسسات حقوقی برای ارتباط وکلای پایه یک دادگستری یا مشاورین حقوقی و مراجعین آنلاین در نظر گرفته اند، از طریق رسانه اجتماعی تلگرام است که خدمات گسترده ای را به کاربرانش ارائه می دهد و یک راه ارتباطی خوب و مطمئن برای ارتباط سریع میان وکیل و مراجعه کننده است.

تلگرام قابلیت ها متفاوتی دارد و ارسال فایل های با حجم بالا و مدارک حقوقی را به سادگی ممکن می سازد و کار با آن ساده است. در نتیجه افراد می توانند از طریق آیدی موسسه در تلگرام، با وکلای پایه یک دادگستری ارتباط برقرار کرده و مشکلات خود را با آنها در میان بگذارند. از خدمات مشاوره آنها بهره مند شوند و اگر نیاز بود از خدمات وکالت آنها نیز سود ببرند. ارسال فایل های مدارک و بررسی آنها توسط وکیل به سرعت و سادگی در تلگرام انجام می گیرد و یکی از راه های ارتباطی بسیار عالی برای این منظور است.

وکیل آنلاین واتساپ:

یکی دیگر از راههای ارتباطی از طریق پیام رسان واتساپ است که یک پلتفرم ایمن است و خدمات ارتباطی متنوعی را در اختیار کاربرانش قرار می دهد. افراد زیادی به علت تمایزات این برنامه، ترجیح می دهند از طریق واتساپ با موسسه و وکلای پایه یک دادگستری در ارتباط باشند و از خدمات وکیل آنلاین واتساپ بهره مند شوند. زیرا هم ورود به این برنامه راحت تر از برنامه های دیگری چون تلگرام است و هم اینکه امکانات تماس های صوتی و تصویری این برنامه راحتی بیشتری را برای مراجعین آنلاین فراهم می کند. در هر کجای دنیا که باشید، تنها با یک پیام یا تماس ساده از طریق واتساپ، می توانید با بهترین وکلای پایه یک دادگستری در ارتباط باشید و از خدمات صفر تا صد آنها بهره بگیرید. این وکلا در تمامی مراحل مشاوره، بررسی مدارک و تنظیم مدارک از طریق واتساپ به شما کمک خواهند کرد و تا رسیدن به نتیجه مطلوب شما را پشتیبانی خواهند کرد.

وکیل- آنلاین-

سوال از وکیل آنلاین از شهرستان

اگر در شهرستانی دیگری سکونت دارید، اما از خدمات وکلای برجسته در شهری دیگر، همچون تهران می خواهید بهره بگیرید، لازم نیست این همه مسیر را به شهر مقصد سفر کنید تا بتوانید سوالهای خود را مطرح کرده و راه حل مشکل خود را بجویید. تنها کافی است به سایت اینترنتی یکی از موسسات حقوقی برتر و معتبر کشور که خدماتی نوین چون مشاوره و وکیل آنلاین را ارائه می دهند رفته و با یک کلیک ساده سوالات خود را کتبی یا شفاهی به صورت آنلاین بپرسید و در کوتاه ترین زمان، جوابی کامل دریافت کنید. هیچ تفاوتی بین پاسخی که از یک مشاوره حضوری می گیرید با یک مشاوره آنلاین وجود ندارد و در مراجعه آنلاین، تنها در وقت و هزینه خود صرفه جویی کرده و فناوری را در جهت نیاز خود به صورت بهینه به کار برده اید. در موارد تخصصی تر و یا بنا به درخواست شما، می توانید از همان ابتدای کار مشاوره های خود را با یک وکیل پایه یک دادگستری انجام دهید.

وکیل- آنلاین-

نحوه کار وکیل آنلاین

وب سایت های حقوقی معتبر زیادی وجود دارند که خدمات مشاوره و وکیل آنلاین را در اولویت برنامه های خود قرار داده اند. وکیل آنلاین، یکی از خدمات نوین حوزه وکالت است که سهولت کار را برای متقاضیان فراهم می کند. برای پیدا کردن بهترین موسسه حقوقی در این خصوص باید به نکات ویژه ای توجه کنید، مثلاً اسم و رسم آن موسسه و سابقه کار آن. همچنین پاسخگویی و پشتیبانی سریع نیز یکی دیگر از نکات مهم آن موسسه است. کار با پلتفرم آن موسسه نیز باید ساده و آسان باشد و باعث زحمت متقاضی نگردد.

فرد با مراجعه به وب سایت موسسه حقوقی از طریق راه های ارتباطی آنلاینی که موسسه برای مراجعین غیرحضوری در نظر گرفته است با کارشناسان حقوقی موسسه ارتباط برقرار می کند. کارشناسان در اسرع وقت به او پاسخ داده و جویای مشکل او می شوند. اگر مشکل به نحوی بود که یک مشاوره ساده با مشاور حقوقی کفایت نمی کرد و یا مراجعه کننده مصر بود که از همان ابتدای کار از خدمات وکیل پایه یک دادگستری بهره مند شود، در آن صورت مشاورین حقوقی موسسه متناسب با نوع مشکل پرونده، وکلای حرفه ای که تخصص شان نیز مرتبط با آن پرونده است و از تجربه و سابقه کافی برخوردارند را به شما معرفی میکنند و شما را با آنها مرتبط می کنند. سپس می توانید از خدمات مشاوره ای آن وکلا به طور کامل و اختصاصی بهره مند شوید و یا در مراحل بعدتر از خدمات وکالت آنها استفاده کنید. همچنین موسسات علاوه بر درگاه سایت اینترنتی خود معمولاً راه های ارتباطی موثر دیگری نیز برای ارتباط آنلاین بین مشاورین، وکلا و مراجعین غیرحضوری در نظر گرفته اند، از جمله راه های حضوری، تلفنی، شبکه های اجتماعی (واتساپ، تلگرام، اینستاگرام) و سایر موارد.

اگر از خدمات آنلاین وکالت بهره مند شوید، مدارک لازم را از طریق راه های ارتباطی آنلاین خود برای وکیل می فرستید، وکیل آنلاین بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان کتباً یا شفاهاً نتیجه بررسی ها را با شما در میان میگذارد. اگر نیاز به تنظیم مدارک و یا ارسال پیش نویسی از جانب وکیل بود نیز فرآیند به همین منوال صورت می گیرد. وکیل موظف است در دعاوی خاصی که نیاز به حضور او است به صورت حضوری در دادگاه حضور داشته باشد و آنلاین بودن رابطه وکیل و موکل مانعی برای اینکار نخواهد بود. در کل وکیل آنلاین تلاش دارد در هر موقعیتی ارتباط خود را با موکل به طور مداوم حفظ کند و این یکی از نکات مثبت این خدمت نوین به حساب می آید.

وکیل- آنلاین

مزایای وکیل آنلاین:

مشاوره حقوقی آنلاین فقط مختص افراد حقیقی نیست و چه بسا افراد حقوقی نیز نیاز بیشتری به یک وکیل آنلاین و مشاوره با او دارند. افراد با مراجعه به افراد آگاه در واقع از تخصص، مهارت و تجربه آنها بهره می گیرند تا مشکل خود را در کوتاه ترین زمان و به بهترین شکل حل کنند. یک وکیل آنلاین فرقی با یک وکیل حضوری ندارد، تنها نوع ارتباطتان با هم متفاوت است. مزایای وکیل آنلاین بسیار است، از جمله:

  • سریع و بدون فوت وقت امکان مشاوره با وکیل وجود دارد. تنها با یک کلیک با وکیل خود ارتباط برقرار کرده و مشکل خود را مطرح کنید;
  • هزینه های وکیل آنلاین نسبت به وکیل حضوری کمتر است. این امر باعث می شود افراد به علت هزینه های بالای وکالت از داشتن وکیل منصرف نشوند و یا شرکت ها و موسساتی که در کارهای حساس شان مثل عقد قرارداد به نظرات تخصصی یک وکیل نیاز دارند، بتواند با هزینه های به صرفه تر از خدمات وکیل بهره ببرند;
  • ارائه مستندات از طریق اینترنت و با سرعت بیشتری صورت می گیرد و دیگر نیازی به ملاقات حضوری و مستقیم وجود ندارد;
  • از لحاظ جغرافیایی در هر جای جهان که باشید به راحتی از طریق اینترنت می توانید به وکیل آنلاین متصل شوید و نیاز نیست که مسافت زیادی را طی کنید تا از شهر و یا کشور دیگری برای گرفتن خدمات وکیل به شهر مقصد سفر کنید.

این مزایا به همین جا ختم نمی شوند و اینها فقط چند مورد کوچک از مزایای وکیل آنلاین بودند. در کل استفاده از وکیل آنلاین از لحاظ زمان و هزینه به صرفه تر است و قابل مقایسه با وکیل سنتی حضوری نیست. البته نمی توان گفت که وکیل سنتی بهتر است یا وکیل آنلاین. مسئله اولویت ها و شرایط هر شخصی است. هر دوی این وکیل ها جایگاه ویژه خود را دارند. اما با پیشرفت روزافزون تکنولوژی و شرایطی مثل پاندمی کرونا که سلامت افراد را تهدید می کند، وکیل آنلاین نیز مثل بسیاری از مشاغل آنلاین به تدریج در زندگی ما بیشتر از قبل جای باز می کند.

وکیل- آنلاین

وکیل آنلاین و پاسخگویی سریع:

در روش سنتی شما باید بابت جلسه با وکیل و مطرح کردن مشکل خود وقت می گرفتید و بعد به صورت حضوری به او مراجعه می کردید. این کار ممکن بود چند روز زمان از شما بگیرد. اما در حال حاضر با وجود اینترنت به سرعت با وکیل آنلاین خود تماس میگیرد و مشکل خود را کتباً یا شفاهاً با او در میان می گذارید. او پس از بررسی، سریعاً پاسخ شما را می دهد و یا تماس آنلاین با شما برقرار می کند. این مسئله باعث می شود در کمتر از چند ثانیه ارتباط موثر بین شما برقرار شود و به سوال شما در چشم بهم زدنی پاسخ داده شود.

مهم ترین پرسش و پاسخ ها

موارد متعدد زیادی است که افراد همان لحظه تمایل دارند با وکیل مطرح کرده و مشاوره بگیرند. برای مثال:

  • زمانی که مسائلی مانند دزدی، ضرب و شتم، قتل یا مسائلی از این دست که با جان و مال انسان ها در ارتباط است، مطرح می شود و افراد دچار ترس و اضطراب شدید می شوند و ممکن است خطایی را از روی ناآگاهی انجام دهند که بعدها مشکلی برایشان از لحاظ قضایی ایجاد کند. به طور کلی زمانها که فرد جرمی را مرتکب می شود، متهم می شود و یا شاهد جرمی است، مشاوره با وکیل مجرب بسیار حائز اهمیت است;
  • زمان امضای قراردادهای مالی و حقوقی در شرکت ها و یا حتی توسط افراد حقیقی;
  • زمانهایی که ابلاغیه های خاصی دریافت می کنید و نمی دانید چه قدمی را در رابطه با آن باید بردارید که هم به موقع اقدام کرده باشید و هم درست پیش رفته باشید.

این سوال ها و سوالهای دیگری از این دست را می توانید با وکیل آنلاین خود در میان گذاشته و از اضطراب و سردرگمی خود در زمان مواجهه با مشکل بکاهید و از ضررهای مادی و معنوی احتمالیِ آتی، زودتر از موعد پیشگیری کنید.

کلام آخر

موسسه حقوقی “کردار نیک یسنا”، یکی از معتبرترین موسسات حقوقی کشور است که خدمات برتر و متنوعی را به مراجعین خود ارائه می دهند. هر مشکل و سوالی که در زمینه امور حقوقی و کیفری داشته باشید، مشاورین و وکلای مجرب این موسسه شما را راهنمایی خواهند کرد و در این مسیر همراه شما خواهند بود. وکیل آنلاین، بخشی دیگر از خدمات نوین این موسسه است که در هر زمان و هر مکان همراه مراجعه کننده خواهد بود و افراد در کل فرآیند حقوقی خود از پشتیبانی وکیل آنلاین برخوردار خواهند بود. برای حل به موقع مشکلات حقوقی خود، تنها با یک کلیک ساده با متخصصان موسسه “کردار نیک یسنا” در ارتباط باشید و نگران بعد مسافت یا هزینه های اضافی نباشید و با بهترین قیمت بهترین وکلا را برای پرونده های خود به صورت آنلاین در اختیار داشته باشید.

سوالات متداول

مشاوره حقوقی آنلاین فقط مختص افراد حقیقی نیست و چه بسا افراد حقوقی نیز نیاز بیشتری به یک وکیل آنلاین و مشاوره با او دارند. افراد با مراجعه به افراد آگاه در واقع از تخصص، مهارت و تجربه آنها بهره می گیرند تا مشکل خود را در کوتاه ترین زمان و به بهترین شکل حل کنند

وکیل به شخصی اطلاق می شود که در رشته حقوق به طور تخصصی تحصیل کرده و در یکی از آزمون های رسمی وکالت در کشور شرکت کرده و پروانه وکالت دارد. او طی عقد قرارداد به عنوان نماینده قانونی شخصی دیگر اجازه حضور در دادگاه و دفاع از حقوق آن شخص را دارد.

پیشرفت روزافزون فناوری در تمامی حوزه ها، مزیت های متعددی را برای افراد جهان فراهم آورده است. اینترنت و رسانه های ارتباطی متنوع، ارتباط افراد را در هر نقطه ای از جهان که باشند به سادگی یک چشم بهم زدن کرده است. حوزه حقوق و وکالت نیز از این رشد و پیشرفت مستثنی نیست و امکانات مدرن متفاوتی در اختیار افراد قرار می دهد.

موسسه حقوقی کردار نیک در خدمت شماست!

جهت مشاوره برای پرونده های حقوقی، خانواده، کیفری، ملکی، داوری، ثبت و انحلال شرکت و قانون کار با ما تماس بگیرید: 88943662 - 88931969
مشاوره حقوقی
مشاوره تلفنی
موسسه حقوقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا