الکسا

صفحه اصلی درباره ما

چه کسی هستیم؟

موسسه حقوقی کردار نیک با شماره ثبت 40720 به شکل رسمی با هدف ارتقاء کیفیت خدمات در حوزه وکالت و مشاوره حقوقی تاسیس گردیده است

چرا ما را انتخاب کرده‌اید؟

این موسسه با همکاری جمعی از وکلای پایه یک دادگستری و کارشناس خبره و باسابقه و فارق التحصیلان حقوق از دانشگاه‌های برتر ایران در تمام مسایل حقوقی در خدمت شما عزیزان است.

خدمات حقوقی موسسه

ارائه مشاوره حقوقی به مدیران سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی ( به طور موردی و مستمر ) و قبول وکالت در دعاوی اعم از حقوقی، کیفری، خانواده، امور کار و تامین اجتماعی، انجام کلیه امور گمرکی و بین الملل و ...

چرا موسسه حقوقی کردار نیک؟

 

 

موسسه حقوقی کردار نیک با شماره ثبت 40720 به شکل رسمی با همکاری جمعی از وکلای پایه یک دادگستری و کارشناس خبره با هدف ارتقاء  کیفیت خدمات در حوزه وکالت و مشاوره حقوقی تاسیس گردید.

همکاران ما در موسسه حقوقی کردار نیک معتقدند که با پیچیده تر شدن روابط فردی و سازمانی در دنیای امروز و افزایش مسایل و مشکلات مختلف در جامعه نیاز به حضور و مشورت با یک یا چند کارشناس ماهر و خبره و آشنا به مسائل مربوطه قبل از انجام هر امری که بار مالی یا تعهدی به دنبال دارد، در کنار هر شخص حقیقی و حقوقی احساس  می شود .

به تعبیری داشتن یک مجموعه ای از وکلای با سابقه  و دارای تحصیلات عالی در رشته حقوق برای اخذ مشاوره باعث کاهش ضرر و زیان و نوعی سرمایه گذاری محسوب می گردد.

حقوقدانان به عنوان نیرویی کارآمد نقش موثری در تامین آرامش و راحتی مردم، پیشرفت و ترویج عدالت و در نتیجه سعادت واقعی و پایدار مردم دارند. به همین دلیل خدمات حقوقی به یکی از لوازم ضروری زندگی تبدیل شده است، به نحوی که هیچ فرد، سازمان ، شرکت یا فعال اقتصادی و تجاری را نمیتوان یافت که در جریان فعالیت خود به نحوی از خدمات حقوقی بهره نگیرد.

زمینه فعایت های موسسه از جمله :

موسسه حقوقی کردار نیک ارائه دهنده مشاوره حقوقی به مدیران سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی ( به طور موردی و مستمر ) و قبول وکالت در دعاوی اعم از حقوقی، کیفری، خانواده، امور کار و تامین اجتماعی، انجام کلیه امور گمرکی و بین المللی و … و کلیه امور حقوقی به صورت مشاوره تلفنی، آنلاین و یاحضوری می باشد.

ما حرفه ای هستیم
آشنایی با متخصصان و کارشناسان حقوقی موسسه

ارتباط با تیم مشاوران ما